Designerskie dodatki do salonu w mieszkaniu

http://officeprojekt.pl/ http://kaflando.pl/

Salon to serce naszego mieszkania. To tutaj najczęściej przyjmujemy gości i spędzamy czas z rodziną. Pewne pojedyncze elementy mogą zupełnie zmienić postrzeganie salonu i dodać mu designerskiego sznytu, Jakie dodatki mogą dodać uroku temu kluczowemu dla dobrego samopoczucia miejscu? Często za kluczowy element podaje się lampę i nic w tym dziwnego.

Wiele osób uwielbia lampy i często wykorzystuje je jako główne źródło oświetlenia w salonie. Nowoczesne dodatki mają interesujące kształty i mogą dodać kolorytu w salonie. Wystarczy wspomnieć, że obecnie można na rynku znaleźć lampy w zasadzie w każdym kolorze, a do tego nawiązujące do bajek, zwierząt czy też postaci filmowych.

https://modo24.pl/regaly-ze-skrzynek

Dzięki temu mogą sprawdzić się jako doskonały, oryginalny gadżet. Ogromną rolę może odegrać także dywan, szczególnie, że jego kolor i wygląd może być zupełnie osobną wariacją, nie nawiązującą ani do koloru ścian ani do barwy. Choć wiele osób narzeka, że dywan jest niepraktyczny i utrudnia sprzątanie, to w rzeczywistości może być doskonałym dodatkiem i cennym dla designu salonu elementem.

Dla wielu osób dodatkiem jest także kominek, który niekoniecznie musi pełnić rolę głównego źródła ciepła w mieszkaniu, a może być po prostu efektownym designersko elementem. Kto z nas nie chciałby oświetlać pokoju ogniem z kominka? Szczególnie, że wcale nie trzeba rozpalać drewna – obecne, nowoczesne kominki oferują „ogień elektryczny”, który nie nagrzewa i nie wymaga opału, a wygląda oszołamiająco.