Waluty:

Polityka prywatnosci

Nasz Sklep zobowiązuje się do zachowania prywatności wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową i zapoznaj się z poniższą polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy informacje, które nam przekazujesz.
Rejestrując lub składając zamówienie na tej stronie, wyrażasz zgodę na zbieranie, wykorzystywanie i przesyłanie swoich danych zgodnie z warunkami tej polityki.

Informacje, które zbieramy od Ciebie Podczas wizyty, rejestracji lub zamawiania produktów lub usług możesz zostać poproszony o podanie pewnych informacji o sobie, takich jak imię i nazwisko, dane kontaktowe oraz dane karty kredytowej lub debetowej.
Możemy również zbierać informacje na temat korzystania z naszej strony internetowej, a także informacje o Tobie z wiadomości wysyłanych przez użytkowników do witryny internetowej oraz wiadomości e-mail lub listów wysyłanych do nas. Aby zachować standardy obsługi klienta i pomóc w szkoleniu personelu, możemy rejestrować i monitorować połączenia przychodzące

Bezpieczeństwo i retencja danych - Stosujemy środki bezpieczeństwa w celu ochrony Twoich danych przed dostępem osób nieupoważnionych oraz przed bezprawnym przetwarzaniem, przypadkową utratą, zniszczeniem i uszkodzeniem. Zachowamy twoje dane przez rozsądny okres lub tak długo, jak wymaga tego prawo.

Zmiany naszej polityki prywatności
Wszelkie zmiany naszej polityki prywatności w przyszłości będą publikowane na stronie internetowej oraz, w razie potrzeby, za pośrednictwem powiadomienia e-mail.

Polityka bezpieczeństwa Nasza strona internetowa wykorzystuje standardowe w branży szyfrowanie Secure Sockets Layer (SSL) na wszystkich stronach internetowych, na których wymagane są dane osobowe. Ta technologia szyfrowania chroni twoje imię i nazwisko, adres i numer karty kredytowej podczas transportu danych. Dumnie wyświetla Verified Secure Seal - Nasza strona internetowa została zeskanowana przy użyciu skanera podatności ControlScan Verified Secure na ponad 11000 luk w zabezpieczeniach. Ta strona jest testowana co tydzień i na żądanie, aby przejść test bezpieczeństwa Internet FBI / SANS. Nasza strona to:
• 99,9% BEZPŁATNIE od zbrodni hakerskich.
• Sprawdzony pod kątem tysięcy luk w zabezpieczeniach, w tym FBI / SANS TOP 20.
• Natychmiast powiadomić o nowych lukach, które mogą się pojawić.
• Bezpieczeństwo przed kradzieżą tożsamości i oszustwami z użyciem kart kredytowych.
• Zgodnie z ustawami Gramm Leach-Bliley, Children's Privacy, HIPAA i SarbanesOxley.

Powrót